درباره ما

درباره مستر تریپ

شرکت پرواز نرم افزار سهند با تیم خلاق و پژوهشگر بعد از چندین پروژه نو و موفق در زمینه نرم افزاری من جمله سیستم هوشمند پیش بینی سکته قلبی با دیتا ماینینگ، سامانه هوشمند مدیریت مدرسه باران و چندین ثبت اختراع دیگر این بار با توسعه اپلیکشین گردشگری مستر تریپ(آقای سفر) با الگوی توسعه گردشگری پایدار جهت توسعه صنعت گردشگری تلاش می کند.
مدیرعامل شرکت: علیرضا قاسم زاده
شماره ثبت: 30122

قابلیت های اپلیکیشن مستر تریپ

 1. معرفی مفید و موثر جاذبه ها :

  1. در این اپلیکیشن سعی شده بر روی نقشه و لیست به صورت هوشمندانه و با جلوگیری از شلوغی ها، کاربر را با سریع ترین و کوتاه ترین راه ممکن به اطلاعات مفید در زمینه مکان های گردشگری هدایت و معرفی نماید. توضیح در مورد جاذبه ها، دسترسی ها، مسیر دهی با GPS، معرفی امکانات، لینک به راهنما، لینک به سفرها، هواشناسی تا یک هفته و امکان ثبت نظر و بازخورد از کاربران در این بخش فعال می باشد.
  2. لازم به ذکر است که برای مسافر هرچقدر اطلاعات دقیق و قابل اعتماد باشد جلب اعتماد و تشویق به سفر خواهد شد. این امر موجب ترغیب و تشویق به سفر خواهد شد.
  3. معرفی تمامی جاذبه های طبیعی ، تاریخی، فرهنگی، هتل ها، اقامت گاه های بوم گردی و ... روی نقشه و لیست با امکان جست و جوی پیشرفته.
 2. ایجاد ارتباط آسان بین عوامل و فعالان گردشگری:

  1. پروفایل اختصاصی آژانس جهت ثبت و معرفی سفر های داخلی و خارجی با امکان رزرو آنلاین و یا تلفنی سفر.
  2. پروفایل اختصاصی برای راهنمایان فرهنگی و بلد های محلی جهت معرفی به توریست ها و گردشگران و آژانسها با امکان رزرو آنلاین و یا تلفنی. در سراسر جهان راهنمایان گردشگری به عنوان پیشانی صنعت گردشگری وظیفه خطیری را به عهده دارند؛ همواره حاصل تلاش بخش‌های دیگر صنعت گردشگری اعم از تورگردانان، حمل و نقل و هتل‌داران توسط ایشان به ظهور می‌رسد. جلب رضایت نهایی مهمان بر عهده راهنمایان است. از این رو همواره رابط و مورد اعتماد بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و مهمانان هستند. ولی متاسفانه این بخش در کشور ما بصورت نیمه فعال می باشد و به همین منظور ما در اپلیکیشن مستر تریپ نگاه ویژه ای به راهنمایان گردشگری داریم تا با اشتراک گذاری مشخصات،فعالیت ها و تخصص های خود در دسترس گردشگران و سایر عوامل موثر در گردشگری باشند.
  3. هتل ها و بومگردی ها با معرفی امکانات و خدمات و امکان رزرو آنلاین یا تلفنی.
 3. فرهنگ سازی و تولید محتوی فرهنگی بر اساس توسعه پایدار:

  1. بخشی به نام صدای طبیعت با هدف فرهنگ سازی مردم بومی جامعه میزبان و همچنین مسافران به عنوان جامعه میزبان در نظر گرفته شده است تا در کنار توسعه گردشگری بتوانیم جاذبه های طبیعی و تاریخی خود را حفظ نماییم.
 4. استفاده از دیتاماینینگ جهت تولید آمار معنی دار برای مدیران و برنامه ریزان حوزه گردشگری و همچنین تعریف ظرفیت برای جاذبه ها، مدیریت شلوغی های جاذبه ها جهت جلوگیری از ازدحام و نارضایتی مسافران و حفظ محیط زیست. این امر زمانی محقق خواهد شد که از یک سیستم یکپارچه تمامی سفر ها مدیریت و توزیع گردند. بدیهیست این امر زمانی اجرا خواهد شد که خدمات کافی از طرف سامانه برای فعالان ارائه گردد تا تمامی آژانسها و راهنمایان و متولیان داوطلبانه این بستر را برای فعالیت خود انتخاب نمایند.

مجوز فعالیت

گواهی
آگهی روزنامه
Mr. Trip App

مِـستر تریپ، راهنمای گردشگری شما

دانلود اپلیکیشن اندروید مِـستر تریپ