درباره ما

درباره مستر تریپ

شرکت پرواز نرم افزار سهند با تیم خلاق و پژوهشگر بعد از چندین پروژه نو و موفق در زمینه نرم افزاری من جمله سیستم هوشمند پیش بینی سکته قلبی با دیتا ماینینگ، سامانه هوشمند مدیریت مدرسه باران و چندین ثبت اختراع دیگر این بار با توسعه اپلیکشین گردشگری مستر تریپ(آقای سفر) با الگوی توسعه گردشگری پایدار جهت توسعه صنعت گردشگری تلاش می کند.

قابلیت های اپلیکیشن مستر تریپ

 1. معرفی مفید و موثر جاذبه ها :

  1. در این اپلیکیشن سعی شده بر روی نقشه و لیست به صورت هوشمندانه و با جلوگیری از شلوغی ها، کاربر را با سریع ترین و کوتاه ترین راه ممکن به اطلاعات مفید در زمینه مکان های گردشگری هدایت و معرفی نماید. توضیح در مورد جاذبه ها، دسترسی ها، مسیر دهی با GPS، معرفی امکانات، لینک به راهنما، لینک به سفرها، هواشناسی تا یک هفته و امکان ثبت نظر و بازخورد از کاربران در این بخش فعال می باشد.
  2. لازم به ذکر است که برای مسافر هرچقدر اطلاعات دقیق و قابل اعتماد باشد جلب اعتماد و تشویق به سفر خواهد شد. این امر موجب ترغیب و تشویق به سفر خواهد شد.
  3. معرفی تمامی جاذبه های طبیعی ، تاریخی، فرهنگی، هتل ها، اقامت گاه های بوم گردی و ... روی نقشه و لیست با امکان جست و جوی پیشرفته.
 2. ایجاد ارتباط آسان بین عوامل و فعالان گردشگری:

  1. پروفایل اختصاصی آژانس جهت ثبت و معرفی سفر های داخلی و خارجی با امکان رزرو آنلاین و یا تلفنی سفر.
  2. پروفایل اختصاصی برای راهنمایان فرهنگی و بلد های محلی جهت معرفی به توریست ها و گردشگران و آژانسها با امکان رزرو آنلاین و یا تلفنی. در سراسر جهان راهنمایان گردشگری به عنوان پیشانی صنعت گردشگری وظیفه خطیری را به عهده دارند؛ همواره حاصل تلاش بخش‌های دیگر صنعت گردشگری اعم از تورگردانان، حمل و نقل و هتل‌داران توسط ایشان به ظهور می‌رسد. جلب رضایت نهایی مهمان بر عهده راهنمایان است. از این رو همواره رابط و مورد اعتماد بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و مهمانان هستند. ولی متاسفانه این بخش در کشور ما بصورت نیمه فعال می باشد و به همین منظور ما در اپلیکیشن مستر تریپ نگاه ویژه ای به راهنمایان گردشگری داریم تا با اشتراک گذاری مشخصات،فعالیت ها و تخصص های خود در دسترس گردشگران و سایر عوامل موثر در گردشگری باشند.
  3. هتل ها و بومگردی ها با معرفی امکانات و خدمات و امکان رزرو آنلاین یا تلفنی.
 3. فرهنگ سازی و تولید محتوی فرهنگی بر اساس توسعه پایدار:

  1. بخشی به نام صدای طبیعت با هدف فرهنگ سازی مردم بومی جامعه میزبان و همچنین مسافران به عنوان جامعه میزبان در نظر گرفته شده است تا در کنار توسعه گردشگری بتوانیم جاذبه های طبیعی و تاریخی خود را حفظ نماییم.
 4. استفاده از دیتاماینینگ جهت تولید آمار معنی دار برای مدیران و برنامه ریزان حوزه گردشگری و همچنین تعریف ظرفیت برای جاذبه ها، مدیریت شلوغی های جاذبه ها جهت جلوگیری از ازدحام و نارضایتی مسافران و حفظ محیط زیست. این امر زمانی محقق خواهد شد که از یک سیستم یکپارچه تمامی سفر ها مدیریت و توزیع گردند. بدیهیست این امر زمانی اجرا خواهد شد که خدمات کافی از طرف سامانه برای فعالان ارائه گردد تا تمامی آژانسها و راهنمایان و متولیان داوطلبانه این بستر را برای فعالیت خود انتخاب نمایند.

Mr. Trip App

مِـستر تریپ، راهنمای گردشگری شما

دانلود اپلیکیشن اندروید مِـستر تریپ